wczytywanie strony

Mechanika samochodowa

W naszym warsztacie samochodowym zlokalizowanym w Grybowie, dokonają Państwo kompleksowych napraw i przeglądów samochodów osobowych i dostawczych.

Dlaczego my?

Posiadamy przestronną halę naprawczą wyposażoną w nowoczesny sprzęt obsługiwany przez doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników samochodowych.

W trosce o wysoką jakość usług i w celu podniesienia standardu obsługi naszych klientów,  nawiązaliśmy współpracę z ogólnopolską siecią serwisową Q-Service.

Kompleksowa obsługa

W naszym warsztacie wykonają Państwo każdą naprawę czy czynność serwisową, bez względu na stopień jej skomplikowania. Dzięki dużemu zapleczu technicznemu i dostępowi do części zamiennych w atrakcyjnych cenach, nasi klienci nie muszą się martwić o żaden aspekt naprawy. Na czas naprawy oferujemy wygodny, ekonomiczny i dobrze wyposażony samochód zastępczy.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują

Instalacje LPG

Oferujemy samochodowe instalacje gazowe (LPG) najlepszych producentów: Stag i Lovato, które pozwalają na znaczną redukcję kosztów podróżowania oraz nie wpływają destrukcyjnie na silnik samochodu. Dokonujemy również serwisu już zamontowanych instalacji.

Geometria 3D

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu geometrii 3D pojazdów wykonywanej na maszynie renomowanej firmy Hunter. Dzięki komputerowej kontroli zyskujesz pewność iż Twój samochód będzie poruszał się na drodze, tak jak oczekiwali tego jego projektanci.

Serwis klimatyzacji

Prowadzimy pełny serwis i przegląd klimatyzacji. Dzięki systematycznej kontroli i ozonowaniu dbasz o zdrowie i komfort podróżowania zarówno swój, jak i Twoich pasażerów.

Wulkanizacja

Poza zmianą opon i profesjonalnym wyważaniem kół, pomagamy w wyborze ogumienia najlepiej pasujących do Państwa samochodu oraz stylu jazdy.

Zapraszamy

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail biuro@car-wit.pl lub telefonicznie 533-060-335 oraz do odwiedzin naszego warsztatu samochodowego w Grybowie. Dzięki przestronnej hali warsztatowej jesteśmy w stanie zaoferować szybki i profesjonalny serwis oraz naprawę Państwa samochodu.

Serwis samochodowy Grybów, Naprawa samochodów
Serwis samochodowy Grybów, Naprawa samochodów
Serwis samochodowy Grybów, Naprawa samochodów
Serwis samochodowy Grybów, Naprawa samochodów
Serwis samochodowy Grybów, Naprawa samochodów

Nasi partnerzy

serwis samochodowy Grybów części samochodowe Grybów stag intalacje lpg Grybów levanto intalacje lpg Grybów geometria 3d Grybów